[vc_row css=”.vc_custom_1576828456229{background-color: #ffdddd !important;}”][vc_column][vc_column_text]

کاربر گرامی 

چنانچه از لحاظ دانش فنی نسبت به ایجاد فروشگاه مجازی و بارگذاری محصولات در پیشخوان فروشندگان دکوربین اشراف لازم را ندارید و یا به هر دلیلی استفاده از امکانات پیشخوان برایتان دشوار است، می توانید تصویر محصولات، توضیحات کامل شامل مشخصات محصول، قیمت و سایر آیتم های مورد نیاز را از طریق ارسال تیکت پشتیبانی و یا از طریق تلگرام یا واتساپ 09102776201 به کارشناسان دکوربین انتقال دهید تا پس از بررسی، نسبت به ایجاد فروشگاه و بارگذاری محصولات توسط کارشناسان شرکت به صورت رایگان اقدامات لازم انجام پذیرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

راهنمای ایجاد فروشگاه

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”مرحله اول” font_container=”tag:h2|text_align:right|color:%23dd3333″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”bounceInLeft”][vc_column_text]

با کلیک روی دکمه پایین این صفحه (ایجاد فروشگاه اینترنتی)، چنانچه از قبل در فروشگاه ثبت نام نکرده باشید، یک باکس باز خواهد شد و پس از وارد نمودن یک نام کاربری دلخواه، وارد کردن شماره همراه یا آدرس ایمیل و انتخاب یک رمز ورود، پس از فشردن دکمه ثبت نام، از طریق پیامک یک کد یکبار مصرف پنج رقمی دریافت خواهید نمود و پس از وارد نمودن این کد و تایید، به صفحه حساب کاربری عمومی هدایت خواهید شد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1576857984273{background-color: #f4f4f4 !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”مرحله دوم” font_container=”tag:h2|text_align:right|color:%23ea8a35″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”bounceInUp”][vc_column_text]

در این مرحله با مراجعه منوی ” می خواهم فروشنده شوم” واقع در صفحه حساب کاربری عمومی به صفحه “تبدیل کاربر به فروشنده” هدایت خواهید شد و در آن صفحه می بایست مشخصات فردی و نام انتخابی برای فروشگاه خود را وارد نموده و با زدن تیک “شرایط و قوانین را خوانده و می پذیرم” وارد مرحله بعد شوید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”مرحله سوم” font_container=”tag:h2|text_align:right|color:%23d6c831″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”bounceInRight”][vc_column_text]

در این مرحله پس از وارد شدن به صفحه خوش آمد گویی، وارد صفحه راه اندازی فروشگاه خواهید شد. پس از ورود به این صفحه می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده شامل آدرس کامل و مشخصات حساب بانکی اقدام نموده و با زدن دکمه “مشاهده پنل فروشگاه شما” وارد صفحه پیشخوان فروشندگان خواهید شد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1576857999368{background-color: #f4f4f4 !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”مرحله چهارم” font_container=”tag:h2|text_align:right|color:%23b0d330″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”bounceInDown”][vc_column_text]

پس از ورود به پیشخوان فروشندگان می بایست ابتدا با مراجعه به منوی “تنظیمات” اطلاعات کامل فروشگاه خود را وارد نمایید. در این مرحله از شما درخواست می گردد یک بنر برای فروشگاه خود (که از قبل می بایست آماده نموده باشید) آپلود کنید. همچنین می بایست نسبت به آپلود “تصویر پروفایل” که می تواند تصویر لوگوی فروشگاه یا تصویر شخصی خودتان باشد اقدام نمایید. سپس می بایست نسبت به تکمیل جزئیات آدرس فروشگاه و درج مختصری از رزومه فعالیت خود بپردازید. با تکمیل این بخش شما می بایست به سراغ بارگذاری محصولات خود در مرحله بعد بروید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”مرحله آخر” font_container=”tag:h2|text_align:right|color:%2328af38″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”flipInY”][vc_column_text]

با مراجعه به منوی “محصولات” در پیشخوان فروشندگی خود و با زدن دکمه ” افزودن محصول جدید” شما می بایست یک به یک نسبت به آپلود تصویر محصولات خود و درج قیمت و توضیحات محصول و “انتخاب دسته محصولات” نسبت به ایجاد محصول اقدام نمایید. پس از این مرحله شما به صفحه محصول ایجاد شده هدایت خواهید شد و می بایست نسبت به درج اطلاعات کامل تری از محصول مانند مشخصات فنی، جزئیات و سایر موارد خواسته شده اقدام نمایید. پس از ذخیره سازی این بخش، می توانید با مراجعه مجدد به تب “محصولات” نسبت به بارگزاری محصولات بعدی اقدام نمایید. توجه نمایید هر چه محصولات شما متنوع تر و تعداد محصولات بیشتر باشد، مشتریان در جستجوهای گوگل و جستجو های داخلی فروشگاه، سریعتر و راحت تر به محصولات شما دسترسی پیدا خواهند نمود.

در تب “ارسال” شما می توانید روش حمل، قیمت های مورد نظر جهت هزینه حمل و آیتم های از این دست را وارد نمایید. چنانچه این بخش را تکمیل ننمایید، سیستم به صورت هوشمند و طبق قوانین فروشندگان هزینه حمل را محاسبه خواهد نمود. به دلیل پیچیدگی تنظیمان این قسمت توصیه می گردد محاسبه هزینه حمل را به عهده سیستم قرار دهید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ملاحظات:

  • هر محصولی که توسط شما ایجاد می شود، ابتدا در وضعیت “در دست بررسی” قرار خواهد گرفت و پس از بررسی و تایید کارشناسان فروش شرکت، منتشر گردیده و شما قادر خواهید بود محصولات خود را در صفحه فروشگاهتان مشاهده نمایید.
  • اکیدا توصیه می گردد چنانچه قبلا” نسبت به ثبت آدرس ایمیل خود اقدام نکردیده اید حتما آدرس ایمیل خود را وارد نمایید چراکه تمام اعلانات ضروری از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
  • چنانچه در هر مرحله به مشکلی برخورد نمودید و یا سوالی برایتان مطرح بود، می توانید مورد را از طریق ارسال تیکت پشتیبانی به کارشناسان فروشگاه دکوربین انتقال دهید و منتظر پاسخ سریع کارشناسان فروشگاه در صفحه پشتیبانی خود باشید. ارسال پاسخ تیکت ها از طریق پیامک نیز به اطلاع شما خواهد رسید.
  • در هر زمانی شما قادر خواهید بود که مشخصات محصولات خود را ویرایش نمایید. محصولات ویرایش شده نیز پس از تایید، ظرف چند ساعت به نمایش در خواهند آمد.
  • چنانچه تاکنون متن قوانین و مقررات فروشندگان دکوربین را مطالعه ننموده اید، توصیه می گردد جهت آگاهی از قوانین و اجرای صحیح مقررات فروشگاه، نسبت به مطالعه این قوانین در اسرع وقت اقدام نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”شرایط و قوانین فروشندگان” shape=”square” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-book-open” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fdecorbin.com%2Fseller-rules%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_btn title=”ایجاد فروشگاه اینترنتی” shape=”square” color=”turquoise” size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-store” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fdecorbin.com%2Fmy-account%2Fsellerregistration%2F%3Flogin%3Dtrue%26page%3D2||target:%20_blank|”][vc_column_text]

دکوربین کسب پر رونق و سود سرشاری را برایتان آرزومند است.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]