[vc_row][vc_column][vc_column_text]

راهنما و قوانین مشارکت در مزایده (حراجی) های آنلاین فروشگاه دکوربین:

  • جهت مشارکت در مزایده، کاربر ابتدا می بایست ثبت نام انجام دهد.
  • عضویت در مزایده اینترنتی فروشگاه رایگان است.
  • یک روز قبل از شروع هر مزایده توسط اعلامیه مندرج در فروشگاه و یا اعلان عمومی در فضای مجازی اطلاع رسانی خواهد شد و از آنجایی که مزایده به صورت آنلاین و زنده صورت می پذیرد کاربران می بایست در زمان مقرر به صفحه محصول مورد نظر مراجعه نمایند.

اصطلاحات مزایده:

قیمت پایه: قیمت بسیار پایین تر از قیمت کارشناسی و واقعی کالا جهت شروع مزایده است.

زمان مزایده: زمان بین شروع و پایان یک مزایده است که به صورت شمارش معکوس در صفحه هر محصول مزایده ای نمایش داده می شود و با صفر شدن زمان، عملا مزایده پایان یافته یا اصطلاحا بسته می شود.

پیشنهاد: مبلغ پیشنهادی توسط هر شرکت کننده جهت محصول مورد مزایده بوده که هر کاربر می تواند با وارد نمودن مبلغ مورد نظر خود در محل مربوطه (مبلغ ها به تومان هستند)، پیشنهاد خود را برای قیمت کالای مورد نظر ثبت نموده و به روئیت سایر مشترکین برساند. بدیهی است پیشنهاد هر شخص می بایست بالاتر از قیمت ارائه شده توسط دیگران (پیشنهاد فعلی) باشد تا امکان ثبت داشته باشد.

برنده مزایده: شخصی هست که آخرین پیشنهاد را در پایان زمان مزایده برای محصول مورد مزایده ثبت کرده باشد و محصول با قیمت ثبت شده ایشان به وی فروخته خواهد شد.

قیمت کارشناسی: در برخی از مزایده ها اعلانی با مضمون ” این محصول یک قیمت کارشناسی دارد” درج می گردد و بدین معنی می باشد که قیمت محصول ذکر شده قبلا توسط کارشناسان برآورد حدودی شده که این قیمت مسلما پایین تر از قیمت واقعی است ، ولی در معرض نمایش در نخواهد آمد. بدین ترتیب چنانچه قیمت پیشنهادی شرکت کنندگان در پایان مزایده برابر و یا بالاتر از قیمت کارشناسی باشد، کالا به بالا ترین قیمت پیشنهاد شده به فروش خواهد رسید و چنانچه قیمت پیشنهادی در پایان مزایده به حد نصاب قیمت کارشناسی نرسد و یا اصولا شرکت کننده ای در مزایده شرکت ننماید، آن مزایده هیچ برنده ای نخواهد داشت و در زمان مقتضی مزایده مجددا برگزار خواهد شد.

زمان اضافه: چنانچه مشارکت در مزایده خوب باشد و شرکت کنندگان درخواست تمدید زمان مزایده را داشته باشند، زمانی محدود به عنوان زمان اضافه در صفحه مزایده نمایش داده خواهد شد که این زمان به زمان کل مزایده اضافه خواهد شد. قابل توجه اینکه این تمدید زمان در هر مزایده فقط یک بار صورت می پذیرد.

تازه سازی اطلاعات: صفحه مزایده به صورت هوشمند هر چند ثانیه یکبار در مرور گر کاربران، تازه سازی (رفرش) می گردد و پیشنهادات جدید را بدون نیاز به رفرش کردن صفحه توسط کاربران به نمایش خواهد گذاشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”محصولات مزایده ای” color=”peacoc” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fdecorbin.com%2Fproduct-category%2Fauction%2F|||”][/vc_column][/vc_row]