فروشگاه اینترنتی دکوربین

فروشگاه اینترنتی دکوربین تخصصی ترین فروشگاه آنلاین فروش متریال و محصولات دکوراتیو و دکوراسیون داخلی شامل انواع دیوارپوش سه بعدی پلیمری

همچنین پنل سه بعدی، تایل و کاشی بین کابینتی، دیوارپوش فومی، پنل فومی، پنل یونولیتی سقفی، سقف پوش، تجهیزات نورپردازی، تایل چرمی، پنل چرمی، دیوارپوش چرمی، لوازم تریینی و دکوری منزل، محصولات دکوراتیو و کادویی جزو دیگر محصولات فروشگاه اینترنتی دکوربین می باشد.

از دیگر محصولاتی که در آینده نزدیک به سبد محصولات ما اضافه خواهد شد می توان به برچسب و روکش کابینت، انواع استیکر، کاغذ دیواری، کفپوش، پارکت و لمینت، انواع آبنما دکوراتیو داخلی منازل، چراغ های تزیینی، قرنیز، ساعت های دکوری خاص، انواع تندیس و مجسمه اشاره نمود.

خصوصیات و امکانات فروشگاه

پلتفرم سیستم مجموعه به گونه پیشرفته ای طراحی گردیده است که مراحل خرید را برای مشتری بسیار آسان و دلپذیر نموده است.

تنها با وارد نمودن یک شماره همراه مراحل خرید آغاز گردیده و پس از ورود اطلاعات شخصی و آدرس مشتری می تواند زمان تحویل سفارش خود را انتخاب نموده و پس از آن به راحتی به درگاه بانک جهت پرداخت هدایت می گردد.

در ضمن سامانه پشتیبانی سایت بسیار بروز و کارآمد بوده و مشتریان به محض بروز هر گونه مشکل احتمالی در پروسه خرید در کمترین زمان ممکن می توانند از امکانات پشتیبانی بهره مند گردند.

این مجموعه دارای بالاترین درجه از نماد اعتماد خرید الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که به دنبال آن خریدی امن و لذت بخش را برای کاربران عزیز فراهم می آورد.

همچنین برند ما به صورت رسمی در سازمان ثبت مالکیت معنوی ثبت گردیده و وب سایت نیز در وزارت ارشاد ثبت و به تایید رسیده است.

ما سعی داریم با اضافه نمودن محصولات جدید و با کیفیت به صورت منظم به سبد محصولات فروشگاه، در آینده ای نزدیک بتوانیم تمام نیازهای صنعت دکوراسیون داخلی را تامین نمائیم.

امید است با تلاشی مضاعف بتوانیم به نحوی شایسته پاسخگوی نیاز مشتریان مشکل پسند خود باشیم. از پشتیبانی شما متشکریم.